۲۶/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۶/۰۴/۱۴۰۳

درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چند ضلعی ها

1133 بازدید
3.8/5 - (35 امتیاز)

درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چند ضلعی ها

با عرض سلام و خوش آمد حضور شما کاربر گرامی.

دانش آموزان در فصل 4 ریاضی پنجم با انواع تقارن (محوری و مرکزی)،زاویه و نیمساز،چند ضلعی ها و مجموع زاویه های آن ها آشنا می شوند.در این پست قصد دارم درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چندضلعی ها را تقدیم شما کنم.

با توجه به غیرحضوری بودن آموزش های کنونی ما،این درسنامه می تواند کمک قابل توجهی به دانش آموزان و اولیای آن ها داشته باشد.باشد تا فرزندان و آیندسازان کشور عزیزمان ایران سرافراز با بهترین و مفهومی ترین روش مفاهیم آموزشی را فرا بگیرند و برایمان در آینده افتخار آفرینی کنند.

   درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چند ضلعی هادانلود


درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چند ضلعی ها

سایر مطالب سایت

دانلود کتاب نگارش پنجم با جواب بصوررت pdfدانلود کتاب علوم پنجم با جواب بصوررت pdf


سوال و جواب متن تمام دروس مطالعات ششم به صورت pdfنحوه ثبت نمرات دانش آموزان در سامانه سیدا 1400-1399آموزش رایگان اینشات ویژه معلمان جهت تولید محتواموفق و شاد باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=2615
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر

نظرات

7 نظر در مورد درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چند ضلعی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *