4.1/5 - (220 امتیاز)

سلام همراهان گرامی

خوش آمدید به سایت ابتدایی ها

در درس 9 علوم پایه چهارم مبحث بدن ما را داریم. بچه ها در این درس با ساختمان بدن موحودات زنده از جمله انسان آشنا می شوند و می توانند ویژگی های مشترک موجودات زنده از جمله تنفس کردن،رشد کردن،حرکت کردن،تولید مثل کردن و … را نام ببرند.

دانش آموزان یاد می گیرند که به وسیله ی میکروسکوپ می توانند قسمت های مختلف یک سلول را مشاهده کنند و در پایان درس با دستگاه گوارش و عملکرد آن آشنا می شوند.

در این پست قصد دارم درسنامه درس 9 علوم چهارم بدن ما(1) رو در اختیار شما قرار دهم. این درسنامه ی پرمحتوا و کاربردی توسط سرکار حانم معصومه مهرنوش سرگروه آموزشی پایه چهارم استان اردبیل تنظیم و طراحی شده است. از زحمات و فعالیت های خستگی ناپذیر همکاران عزیزم در اداره تکنولوؤی و گروه های آموزشی ابتدایی استان اردبیل تشکری ویژه دارم. امیدوارم این درسنامه مورد توجه و استفاده قرار بگیرد.

 دانلود درسنامه درس 9 علوم چهارم بدن ما(1)

همچنین شما می توانید از دیگر پست های سایت دیدن نمائید،کلیپ تدریس ها و سایر راهنما ها را دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

سایر مطالب سایت 

نحوه ثبت نمرات دانش آموزان در سامانه سیدا 1400-1399آموزش رایگان اینشات ویژه معلمان جهت تولید محتواکلیپ آموزشی صفحه 81 و 82 ریاضی پنجم همراه با توضیحات مفهومیکلیپ توضیحات و حل صفحه 56 تا 59 کتاب ریاضی پنجم


موفق باشید.