۳۰/۰۱/۱۴۰۳
  ۳۰/۰۱/۱۴۰۳

آموزش نماز دورکعتی درس 11 هدیه های آسمان پایه دوم ابتدایی

908 بازدید
3.9/5 - (12 امتیاز)

عرض سلام و خوش آمد حضور شما کاربر گرامی.

در درس 11 هدیه های آسمان پایه دوم دانش آموزان خواندن نماز دو رکعتی را یاد می گیرند.همانطور که می دانید ما باید در کودکانمان در ابتدا شوق و رغبت خواندن و دوست داشتن نماز را ایحاد کنیم سپس به آموزش نماز بپردازیم.

از طریق انیمیشن های جذاب،خواندن احادیث پیامبران و تاکید و سفارش آن ها به انجام نماز برای شکر گذاری از نعمت های خدا می توانیم این امر مهم را به فرزندانمان یاد بدهیم.

دانش آموزان پایه دوم در درس 1 کتاب هدیه های آسمان خود با هدیه های خدا آشنا شدند. هدیه هایی مانند پدر و مادر،سلامتی،چشم،گوش،عقل،آسمان زیبا و……همچنین در این درس یادگرفتند که باید از هدیه های خداوند (نعمت ها) تشکر کنند.نماز خواندن یکی از راه های تشکر از نعمت های فراوان خداوند است.

همجنین در درس 5 کتاب هدیه های آسمان خود وضو گرفتن را یاد گرفتند و مراحل آن را به ترتیب بلد هستند. به خوبی می دانند که ما انسان ها برای چه کارهایی وضو می گیریم و با اهمیت وضو گرفتن و پاکی ما انسان ها هنگام نماز خواندن ،قرآن خواندن و زیارت رفتن کاملا آشنا هستند.

در این پست قصد دارم آموزش نماز دورکعتی درس 11 هدیه های آسمان پایه دوم ابتدایی را در اختیار شما قرار دهم.امیدوارم مورد استفاده و توجه قرار گرفته باشد.در ابتدا انیمیشن اذان را ببینید.

انیمیشن اذان 

 

انیمیشن آموزش نماز دورکعتی درس 11 هدیه های آسمان پایه دوم ابتدایی

 

همچنین شما می توانید از دیگر مطالب سایت که مربوط به محتوا و کلیپ تدریس های پایه دوم دبستان است استفاده نمایید.

سایر مطالب

کاربرگ تکلیف مهارت محور درس مسجد محله ی ما پایه دوم دبستان بصورتpdf


درسنامه درس 9-8-7 هدیه های آسمان پایه دوم دبستان آذرماه99


درسنامه آذرماه علوم پایه دوم دبستان پیام رمز را پیدا کن 1و2 آذرماه99


موفق و شاد باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=2652
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد آموزش نماز دورکعتی درس 11 هدیه های آسمان پایه دوم ابتدایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *