4.1/5 - (30 امتیاز)

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی ساده ترین راه تولید محتوای آموزشی برنامه هایی است که در تلفن همراه قابل نصب و استفاده هست. برنامه اینشات یکی از همون برنامه هاست.برنامه ای بسیار ساده،کاربردی و کار راه بندازه.

فراموش نکنین هر محتوای آموزشی که برای یادگیری ارائه میشه باید کاربردی،مفید و متناسب با نیاز فراگیران باشه، و مطالب و تصاویر اون به روز،جذاب و دقیق باشه. در نهایت اینکه باید برای افراد قابل درک باشه.بدین منظور در تدریس مطالب و ارائه محتوای آموزشی نباید از سخنرانی های طولانی و حفظ مطالب استفاده کنیم، چرا که آموختن باید همراه با درک مطلب باشد.

حتما سرکار خانم هاجر طاهری رو میشناسین.در پست های قبل آموزش هایی رو از ایشون داشتیم و از سمت شما بازخورد های خیلی خوبی دریافت کردیم.خانم طاهری که در اینستاگرام با پیج پروانه های دبستانی در حال فعالیت و درخشش هستند همچنان پرچم دار و نمونه ی کامل انسانیت،ذوق،ارزش،علم، و تمام خوبی ها هستند.عملکرد ایشون در آموزش خلاق و یادگیری آسان زبانزد همه است.

خانم طاهری حهت کمک به بهبود کیفیت آموزش کشور و برانگیختن انگیزه در معلمان،تلاش های بی نظیری دارند و همه ی این آموزش ها را به صورت رایگان با پشتیبانی و پاسخگویی دائم برنامه ریزی و مدیریت می کنند.احسنت به خانم طاهری که با راه اندازی پیچ پروانه های دبستانی مامنی ساختند پر از آرامش،پر از عشق به یادگیری و ایثار در انتقال دانش به همه ی معلمان سرافراز ایران زمین.

به امید خدا و با تلاش بیشتر ما می تونیم مسیر رشد و موفقیت رو برای همه ی معلمان هموار کنیم به طوری که هیچ معلمی نباشه که در تولید محتوای خودش مشکلی داشته باشه. آموزش هامون رو دستخوش یک سری تغییرات کنیم و همواره در تدریس هامون تنوع طلب و هوشیار باشیم.

خب منتظرتون نمیزارم و 3 قسمت از آموزش اینشات ویژه معلمان که توسط سرکار خانم طاهری آموزش و ضبط شده رو تقدیم شما میکنم. اما در ابتدا جهت سهولت و اطمینان از داشتن آخرین ورژن برنامه اینشات،لینک دانلود این برنامه رو براتون میزارم.با لمس تصویر برنامه رو دانلود کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه اینشات جهت تولید محتوا

قسمت اول آموزش اینشات ویژه معلمان 

 

قسمت دوم آموزش اینشات ویژه معلمان

قسمت سوم آموزش اینشات ویژه معلمان 

 

امیدوارم از آموزش ها نهایت استفاده رو ببرید و پیج پروانه های دبستانی خانم طاهری رو دنبال و از آموزش های به روز ایشون بهره مند بشد.

اگه از مطالب و کلیپ های آموزشی راضی بودی میتونی به سایر مطالب سایت هم سری بزنی شاید به دردت بخوره و توجه ات رو جلب بکنه.سایت ابتدایی ها برای تمام پایه های ابتدایی (اول تا ششم) مطلب داره.پس میتونی روش حساب کنی.تازه توسط یه معلم با سابقه 21 سال ،کارآمد و کاربلد 😉داره مدیریت میشه.ممنون از همراهی تون.

راستی اگه دوست داری 3 قسمت آموزش اینشات ویژه معلمان رو دانلود کنی، میتونی به راحتی با کلیک روی فلش هر قسمت،اون رو دریافت کنی.

      دانلود قسمت اول آموزش اینشات ویژه معلمان

      دانلود قسمت دوم آموزش اینشات ویژه معلمان

      دانلود قسمت سوم آموزش اینشات ویژه معلمان


خلاصه درس 1تا6 مطالعات اجتماعی پنجم دبستان بصورت pdf ویژه ارزشیابی آبان ماه

نحوه ثبت نمرات دانش آموزان در سامانه سیدا 1400-1399


تکلیف شاد
                            سایر مطالب سایت

محتوای آموزشی وفعالیت یادگیری درس رِئیس علی فارسی پنجم

 


کلیپ حل صفحه 71 و 72 ریاضی پنجم همراه با توضیحات مفهومی


کلیپ آموزش و مرور بر درصد و تخفیف همراه با حل مساله ریاضی پنجم


کلیپ حل کاربرگ نسبت و تناسب ریاضی پنجم همراه با توضیحات مفهومی


کلیپ توضیحات و حل صفحه 56 تا 59 کتاب ریاضی پنجم


کلیپ واژه آموزی و حکایت وطن دوستی درس هشتم فارسی پنجم


کلیپ بخوان و بیندیش رئیس علی به همراه پاسخ فارسی پنجم

موفق و پیروز باشید.