3.2/5 - (67 امتیاز)

با عرض سلام خدمت شما

برنامه نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد)، یکی از برنامه‌های تحولی درزمینه پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است که فرایند جامعی را از  شناسایی تا آموزش، درمان و مددکاری اجتماعی را شامل می‌شه..

همانطور که مستحضر هستین شناسایی ویژگی های فرزندان میتونه در حمایت و حفاظت از اون ها کمک به سزایی داشته باشه.از طرفی این شناسایی به مراقبت از آسیب های اجتماعی منجر میشه.

در این پست قصد دارم مراحل انجام طرح غربالگری دانش آموزان (طرح نماد) توسط والدین در سامانه همگام رو در اختیار شما قرار دهم.

در ابتدا یه توضیحی در مورد طرح نماد یا همون طرح غربالگری دانش آموزان خدمتتون عرض می کنم.طرح نماد در واقع یک پرسشنامه هست که توسط والدین و معلم برای هر دانش آموز تکمیل میشه و بعد از اینکه این پرسشنامه ها توسط معلم و والدین تکمیل شد این داده ها در سامانه نماد بررسی و تحلیل میشن و مشخص میشه که دانش آموز در معرض چه خطرهایی قرار داره،و دانش آموزانی که در معرض خطر آسیب های اجتماعی قرار داشته باشن،توسط مشاور مدرسه شناسایی میشن و سپس به مراکز مشاوره ای آموزش و پرورش هدایت و معرفی میشن.

والدین محترم پس از دریافت نام کاربری (رمز عبور شما کد ملی یکی از والدین است) که توسط مدرسه در اختیارتون قرار داده میشه و وارد شدن به سامانه ی همگام به آدرس hamgam.medu.ir به سوالاتی که در مورد دانش آموز شما پرسیده شده باید پاسخ بدید.

بدیهی است دقت در صحت اطلاعات ارسالی ،کمک شایانی جهت شناخت ویژگی های دانش آموزان نیازمند به حمایت خواهد داشت.اکنون می توانید نحوه ی ورود به سامانه،پاسخ به سوالات و ثبت نتایج رو در این فیلم آموزشی که توسط استاد بزرگ سخاوت مهندس مهدی بیاتی تنظیم و ضبط شده را مشاهده و در صورت نیاز دانلود بفرمائید.

فیلم آموزشی انجام طرح غربالگری دانش آموزان(طرح نماد)توسط والدین در سامانه همگام

تکلیف شاد

 دانلود فیلم آموزشی انجام طرح غربالگری دانش آموزان(طرح نماد)توسط والدین در سامانه همگام

دانلود

همچنین شما می توانید دیگر مطالب سایت رو مشاهده و مورد استفاده قرار بدید.نظرات شما بسیار ارزشمند و راهگشا است.از همراهی شما سپاسگزارم.

شعر بال در بال پرستوها سایت ابتدایی ها

سایر مطالب سایت 

نحوه ثبت نمرات دانش آموزان در سامانه سیدا 1400-1399


آزمون سه ماهه اول فارسی و نگارش پایه پنجم


درسنامه فصل 4 ریاضی پنجم تقارن و چند ضلعی ها


انواع تکالیف خلاق املا و فارسی برای دوره ی دوم ابتدایی


درسنامه عددهای کسری ریاضی پایه سوم دبستان آذر ماه99


نکات مهم و درسنامه ی درس به درس علوم پایه پنجم دبستان به صورت pdf


دانلود سوالات امتحانی نوبت دوم تمام دروس پایه اول ابتدایی به صورتpdf اردیبشهت 1399


درسنامه اعداد اعشاری فصل سوم ریاضی ششم دبستان آذرماه99


موفق و شاد باشید.