۲۶/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۶/۰۴/۱۴۰۳

کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 13 و 14 ریاضی پایه دوم دبستان

406 بازدید
شمارش چند تا چند تا ریاضی دوم دبستان
4.1/5 - (7 امتیاز)
شمارش چند تا چند تا ریاضی دوم دبستان

                        شمارش چند تا چند تا

اهداف صفحه ی 13 و 14 کتاب ریاضی دوم دبستان یادآوری شمارش های رو به جلوی چندتا چندتا، الگویابی عددی، شمارش های سه تا سه تا ــ پنج تا پنج تا ــ شمارش 4 تا 4 تا ــ شمارش 7 تا 7 تا و 8 تا 8 تا، شیوه های مختلف شمارش با خط .

دانش آموزان باید در الگویابی های عددی و هندسی و الگویابی با چینه ها به تجرد برسند و بتوانند به کمک چوب خط، چینه، محور، رسم شکل هندسی و ابزار، الگویابی را به نمایش بگذارند. الگویابی عددی و هندسی را انجام دهند و با روشهای مختلف خطی به الگوهای 5تایی برسند و انواع 5تا 5تا را تمرین کنند و به نمایش بگذارند، آشنایی با انواع تقسیم بندی و دسته های 5تایی، با شابلون و استفاده از ابزار مدل سازی کنند و خط بنایی را به نمایش بگذارند. دانش آموز باید بتواند جمع های ترکیبی سه قلوها را انجام دهد، شمارش کند و دسته های متنوع بسازندو به ضلع و گوشه ها توجه داشته باشد.

دانش آموزان می توانند با رنگ کردن شکل و چینه ها و اشکال هندسی به صورت تصویری الگوهای عددی را تمرین کنند. با کاموا روی یک صفحه شطرنجی 5تا 5تا با مدل های مختلف و تقسیم بندی های متنوع و دسته بندی 5تایی انواع شمارشخطی را تمرین کنند، سپس روی یک صفحه شطرنجی به کمک مداد رنگی و با خط بنایی طرح بزنند و شمارش 5تا 5تا را به نمایش بگذارند.

در صفحه 14به کمک شابلون و با رسم مربع و بریدن آنها روی فوم و مقوای رنگی با تقویت مهارت کار با ابزار و دقت و نگاه تجسم فضایی ساخت های مختلف یا مدل های مختلف با مربع را به نمایش می گذارند و نوعی کاشی کاری را انجام می دهند.

در ادامه شما می توانید کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 13 و 14 ریاضی پایه دوم دبستان را مشاهده،دانلود و مورد استفاده قرار دهید.این تدریس ها توسط سرکار خانم سارا حجازی آموزگار پایه دوم دبستان شهید اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس انجام شده است.

کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 13 ریاضی دوم دبستان

اهداف دوره ابتدایی

 دانلود کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 13 ریاضی دوم دبستان


کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 14 ریاضی دوم دبستان

اهداف دوره ابتدایی دانلود کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 14 ریاضی دوم دبستان


امیدوارم کلیپ تدریس های ارائه شده مورد استفاده و رضایت شما قرار بگیرد. همچنین شما می توانید سایر مطالب و کلیپ تدریس های ارائه شده در سایت را مشاهده،دانلود و مورد استفاده قرار دهید.نظرات شما ارزشمند است،در بهتر شدن مطالب ارائه شده در سایت یاری نمایید.سپاسگزارم.

سایر مطالب

دانلود کنید

کلیپ تدریس جذاب و مفهومی درس مسجد محله ی ما از فارسی دوم دبستان 


 دانلود گام به گام دروس طلایی پایه دوم دبستان


کلیپ توضیحات مفهومی مرور فصل اول ریاضی پایه دوم دبستان صفحه 16و17

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=1631
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کلیپ حل و توضیحات مفهومی صفحه 13 و 14 ریاضی پایه دوم دبستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.