۲۶/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۶/۰۴/۱۴۰۳

محتوای آموزشی درس 3 علوم پنجم رنگین کمان کاری از دانش آموز رها رهروان

803 بازدید
3.7/5 - (11 امتیاز)

سپاس خدایی را که در آفرینش خلقت بی شریک است

و در علو و عظمتش بی شبیه.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، برای تولید محتوای آموزشی می توان از برنامه های مختلفی که در تلفن همراه و سیستم قابل نصب است استفاده کرد.یک کلیپ ویدئویی می تواند راوی یک تدریس،یک داستان، تبلیغ، معرفی یک محصول یا نحوه استفاده از آن و … باشد.

درک مفهوم یک فیلم از خواندن یک نوشته راحت تر است. زیرا مخاطب به راحتی با تصاویر ارتباط برقرار می کند و بدون اینکه مدت زیادی را در ذهن خود صرف تصویرسازی کند،می تواند تصاویر را مشاهده نماید.

با توجه به مزایایی که ویدئوها با ایجاد تعامل دو سویه به صورت پویا نمایی برای مخاطبان دارند، در حال حاضر یکی از روش های جذاب برای دانش آموزان تماشای محتوای درس بصورت کلیپ ویدئو می باشد.

جای بسی افتخار و خرسندی است معرفی یک الگوی تاثیر گذار و الهام بخش، این بار مادری توانمند که در راستای پرورش دانش آموزان پژوهشگر تلاش می کند.

سرکار خانم محبوبه طاهری آموزگار پایه پنجم دبستان دخترانه عترت اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس، مادر دانش آموز رها رهروان، نه تنها سعی در ابلاغ آرمان و اهداف خود به فرزندش رها ،که امسال دانش آموزش است را دارد بلکه رسالت معلمی را به تک تک دانش آموزان خویش نیز انتقال می دهد.

ایشان بر این باور هستند که آموزش پویا و تعاملی،اساس و زیربنای هر پیشرفتی خواهد بود. چنین آموزشی،نقش رهبری و هدایت در جهت رسیدن به اهداف غایی تعلیم و تربیت را خواهد داشت.

رها،تولید محتوا را با استفاده از برنامه های مختلف از معلم کلاس پنجمش ( مادرش) یاد گرفته است و در حال حاضر هم ردیف معلمان، برای دوستان و شاگردان مادرش محتواهای جذاب تولید می کند.

درود بر اراده و سخاوت خانم طاهری و هزاران آفرین بر انگیزه و پشت کار رها

در ادامه نمونه تولید محتواهای آموزشی درس 3 علوم پنجم رنگین کمان کاری از دانش آموز رها رهروان را تقدیم نگاه مهربان شما می کنم.باشد تا ایجاد انگیزه ای برای سایر دانش آموزان این مرز و بوم شود.

محتوای آموزشی درس 3 علوم پنجم رنگین کمان کاری از دانش آموز رها رهروان

تکلیف شاد

 دانلود محتوای آموزشی درس 3 علوم پنجم رنگین کمان کاری از دانش آموز رها رهروان

دانلود

محتوای آموزشی درس 3 علوم پنجم ذره بین و کابرد عدسی ها کاری از دانش آموز رها رهروان

تکلیف شاد

 دانلود محتوای آموزشی درس 3 علوم پنجم ذره بین و کابرد عدسی ها کاری از دانش آموز رها رهروان

دانلود

در پایان، ضمن تشکر از حضور شما،استدعا دارم از دیگر مطالب سایت ابتدایی ها دیدن نمائید،با امید به اینکه مطالب،کلیپ تدریس ها و … مورد توجه شما قرار بگیرد و مفید واقع شود برای شما آرزوی سلامتی و شادی دارم.

در پناه خدا موفق و پیروز باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=2200
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر

نظرات

4 نظر در مورد محتوای آموزشی درس 3 علوم پنجم رنگین کمان کاری از دانش آموز رها رهروان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *