۲۶/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۶/۰۴/۱۴۰۳

معلمان مدرسه ی مجازی شاد ؛ خود نیز افرادی شاد هستند

439 بازدید
مدرسه ی شاد
Rate this post

به نام خدا

مدرسه ی شاد

معلم چارچوب و فضای کلاس درس را تنطیم و طراحی می کند .به طوری که اگر قرار باشد روح دانش آموزان ‍رشد کند باید این روند از روح معلم آغاز شود. چنانچه روح معلم افسرده و ناتوان باشد شانس ناچیزی برای تقویت و مراقبت از روح دانش آموزان وجود خواهد داشت و در نتیجه اهداف آموزشی محقق نخواهد شد و در مقابل معلم شاد و بانشاط همچون آهن ربایی است که دانش آموزان را به سمت آموزش می کشاند .ومفاهیم را برای دانش آموزان لذت بخش می کند .بنابراین با توجه به کنترل شیوع بیماری کرونا ویروس و مدیریت به موقع آن ؛معلمان بعد از تعطیلات رسمی فروردین ماه دوباره با روحیه ای شاد همچنان مدافعان تعلیم و تربیت آینده سازان این مرز و بوم هستند .

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=17
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر

نظرات

1 نظر در مورد معلمان مدرسه ی مجازی شاد ؛ خود نیز افرادی شاد هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. دقیقا درست میفرمایید . انشاالله بزودی این بیماری منحوش ریشه کن شود تا دوباره دانش آموزان و معلمان به کلاس های درس خود باز گردند .

    2