۲۶/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۶/۰۴/۱۴۰۳

حکایت شیرین درخت گردکان فارسی پنجم ابتدایی به شیوه ای متفاوت

4054 بازدید
درخت گردکان
4/5 - (447 امتیاز)

درخت گردکان

استفاده از روش تدریس های فعال و تعاملی قدرت بیان و استدلال دانش‌آموزان را بیشتر می‌کند، فضای کلاس را دلچسب و توانایی دانش آموزان را برای حل مسائل و سوالات افزایش می‌دهد، خلاقیت، مسئولیت ‌پذیری، همکاری و تعامل برای فعالیت‌های گروهی، ارتباط بین معلم و شاگرد، ارتباط بین شاگرد و شاگرد ،در نهایت یادگیری را تقویت می‌کند.

بی تردید خلاقیت در تدریس بویژه در شرایطی که امکانات و ابزارهای مناسب آموزشی در دسترس نیست و معلمان در انجام تکالیف حرفه­ ای خود با کمبودها و محدودیتهای در منابع مورد نیاز خود، دست به گریبانند، می­ تواند به منزله یک پیشران بسیار اثرگذار در نیل به اهداف آموزشی و یادگیری عمل نماید.

سرکار خانم محدثه گلزاری معلم خوش ذوق و خلاق پایه پنجم دبستان دخترانه 13 آبان ناحیه یک بندرعباس با 14سال سابقه تدریس ،برای تدریس حکایت صفحه 24 کتاب فارسی پنجم ابتدایی، جهت تقویت مهارت های کلامی و درک مفهوم دانش آموزانش از آنها می خواهد داستان و محتوای حکایت را به گویش و لهجه بومی _منطقه ای خودشان تعریف کنند و برای معلم ارسال کنند.این معلم باذوق بعد از دریافت پیام های صوتی دانش آموزان، پیام ها را در کلیپی زیبا تدوین و این حکایت و مضمون آن را در ذهن دانش آموزانش ماندگار و خاطره انگیز می کند. کلیپ حکایت درخت گردکان مربوط به تدریس به شیوه ای متفاوت تقدیم شما می شود.

همچنین شما می توانید تدریس خلاقانه و جذاب نگاره 7فارسی پایه اول ابتدایی را نیز در سایت مشاهده و لذت ببرید.این تدریس توسط سرکار خانم سمیره ارجمند نیا آموزگار 30 سال سابقه تدریس دبستان دخترانه سپاه نیروی دریایی ناحیه یک بندرعباس انجام شده است.

 کلیپ حکایت درخت گردکان فارسی پایه پنجم ابتدایی به شیوه ای متفاوت 


 دانلود کلیپ حکایت درخت گردکان فارسی پایه پنجم ابتدایی به شیوه ای متفاوت


فایل صوتی حکایت درخت گردکان از کتاب فارسی پنجم ابتدایی

 دانلود فایل صوتی حکایت درخت گردکان


کلیکنحوه طرح سوال در حین تدریس در برنامه شاد همراه با بازخورد


این پست جذاب،آموزش تولید پادکست صوتی با استفاده از اکولایزر به وسیله موبایل و جذابیت در تدریس را از دست ندهید.

 در پناه خدا سالم و تندرست باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=1411
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد حکایت شیرین درخت گردکان فارسی پنجم ابتدایی به شیوه ای متفاوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.