۲۶/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۶/۰۴/۱۴۰۳

درسنامه کامل ریاضی،فارسی،علوم پایه اول دبستان بصورت pdf

7670 بازدید
درسنامه پایه اول دبستان
3.1/5 - (22 امتیاز)

درسنامه پایه اول دبستانمعلمان و اولیای گرامی:با سلام و سپاس از همدلی و همراهی شما بزرگواران دراین ایام ،جهت پیشبرد اهداف آموزشی انتظار می رود پس از خواندن مطالب وانجام فعالیت های برنامه ریزی شده دانش آموزان و فرزندان خود را برای آموختن مطالب آموزشی همراهی بفرمایید.

تمام درس ها می توانند شیرین ترین درس برای فراگیران تلقی شود . به شرطی که آموزش دهنده و آموزش گیرنده و عوامل تسهیل کننده ی فرایند یاد دهی ویادگیری از جمله پدران و مادران و اولیای مدرسه  هدف از آموزش و مفاهیم مختلف را بدانند و در عینی کردن مفاهیم انتزاعی و قاعده و قوانین خاصی که در درس ها موجود است اگاه باشند.به کمک ابزار و وسایل کمک آموزشی و با بهره مندی از فنون مختلف تکنولوژی آموزشی می اوان در این امر مهم به موفقیت رسید. .

در این پست قصد دارم درسنامه کامل ریاضی،فارسی،علوم پایه اول دبستان بصورت pdf را در اختیار شما قرار دهم.امیدوارم مورد توجه و استفاده قرار گیرد.

 دانلود درسنامه کامل ریاضی،فارسی،علوم پایه اول دبستان بصورت pdf👇دانلود

همچنین شما می توانید از سایر مطالب،کلیپ تدریس ها و درس نامه های سایت بازدید و استفاده نمائید.نظرات و پیشنهادات شما مهم و در بهتر شدن مطالب و محتوای سایت تاثیرگذار است .پیشاپیش از نگاه شما سپاسگزارم.

سایر مطالب سایت

درسنامه اشکال هندسی ریاضی پایه دوم دبستان آذر ماه99


درسنامه عددهای کسری ریاضی پایه سوم دبستان آذر ماه99


درسنامه اعداد اعشاری فصل سوم ریاضی ششم دبستان آذرماه99


درسنامه آذرماه علوم پایه دوم دبستان پیام رمز را پیدا کن 1و2 آذرماه99


در پناه خداوند سالم و تندرست باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=2063
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد درسنامه کامل ریاضی،فارسی،علوم پایه اول دبستان بصورت pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.