۲۵/۰۴/۱۴۰۳
  ۲۵/۰۴/۱۴۰۳

درسنامه عددهای کسری ریاضی پایه سوم دبستان آذر ماه99

2709 بازدید
درسنامه ریاضی سوم دبستان عددهای کسری
3/5 - (1 امتیاز)

درسنامه ریاضی سوم دبستان عددهای کسری

معلمان و اولیای گرامی:با سلام و سپاس از همدلی و همراهی شما بزرگواران دراین ایام ،جهت پیشبرد اهداف آموزشی انتظار می رود پس از خواندن مطالب وانجام فعالیت های برنامه ریزی شده دانش آموزان و فرزندان خود را برای آموختن مطالب آموزشی همراهی بفرمایید.

در این فصل دانش آموزان با مفهوم کسر،کاربرد کسر در اندازه گیری،تساوی کسر و مقایسه کسرها آشنا می شوند.از آنجا که دنیای کودکان بازی می باشد و دانش آموزان دبستان  هم در دوران کودکی قرار دارند لذا بهتر است اکثر دروسی که امکانش وجود دارد از طریق بازی به دانش آموزان آموزش داده شود. درس ریاضی در پایه دوم و سوم هم از جمله دروسی است که می توان اکثر مباحث آن را با روش بازی به دانش آموزان آموزش داد.

در این پست قصد دارم درسنامه عددهای کسری ریاضی پایه سوم دبستان را در اختیار شما قرار دهم.امیدوارم مورد توجه و استفاده قرار گیرد.

 دانلود درسنامه عددهای کسری ریاضی پایه سوم دبستان👇دانلود

همچنین شما می توانید از سایر مطالب،کلیپ تدریس ها و درس نامه های سایت بازدید و استفاده نمائید.نظرات و پیشنهادات شما مهم و در بهتر شدن مطالب و محتوای سایت تاثیرگذار است .پیشاپیش از نگاه شما سپاسگزارم.

سایر مطالب سایت

درسنامه درس 9-8-7 هدیه های آسمان پایه دوم دبستان آذرماه99


درسنامه اشکال هندسی ریاضی پایه دوم دبستان آذر ماه99


درسنامه اعداد اعشاری فصل سوم ریاضی ششم دبستان آذرماه99


درسنامه آذرماه علوم پایه دوم دبستان پیام رمز را پیدا کن 1و2 آذرماه99


در پناه خداوند سالم و تندرست باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ebtedaiha.ir/?p=1994
اشتراک گذاری:
واتساپ
مرضیه ذاکری
لیسانس آموزش ابتدایی،دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی،آموزگار 23 سال سابقه کار،سرگروه آموزشی،مدرس،معلم شاخص و سرآمد استانی دارای جلوه های ویژه معلمی سال 1400،عضو انجمن مطالعات برنامه درسی هرمزگان،عضو کارگروه کیفیت بخشی به آموزش اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس،رابط کاربست فناوری در آموزش،رابط سواد دیجیتال، مشغول خدمت در پست مدیر دبستان پسرانه شهید حسین اکبری زاده ناحیه یک بندرعباس
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد درسنامه عددهای کسری ریاضی پایه سوم دبستان آذر ماه99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.