با عرض سلام حضور شما.

خوش آمدید به سایت ابتدایی ها.

درس 12 هدیه های آسمان پایه پنجم در مورد آشنایی با امام زمان (عج) است.دانش آموزان در این درس با مشخصات و داستان تولد امام آشنا می شوند.و اگاهی پیدا می کنند که امام زمان زنده است و در غیبت به سر می برد.

در ابتدای درس جهت ایحاد انگیزه در بچه ها می توانیم آهنگ به طاها به یاسین را پخش کنیم تا فضای کلاس بو و طراوات لحظات قشنگ ظهور و دعا بگیرد.

به طاها به یاسین به معراج احمد

♫♪♭

به قدرو به کوثر به رضوانو طوبی…

♫♪♭

به وحی الهی ، به قران جاری…

♫♪♭

به تورات موسی و انجیل عیسی!

تکلیف شاد

 

و در ادامه انیمیشنی زیبا در مورد حضرت امام عصر(عج) را برای بچه ها پخش کنیم و بعد از آن کلیپ رو خوانی درس دوازدهم هدیه آسمان پنجم،خورشید پشت ابر را نمایش دهیم.

انیمیشن زیبا در مورد حضرت عصر(عج)

تکلیف شاد

پس از پخش آهنگ به طاها به یاسین و پخش کلیپ در مورد امام زمان،در مورد داستان تولد امام،شباهت های امام و خورشید پشت ابر(نام درس 12)، القاب امام، وظایف ما در دوران غیبت و سخنان گهربار حضرت رسول (ص) در مورد غیبت امام و ویژگی های امام زمان (عج) صحبت می کنیم.

در ادامه درس می توانیم کلیپ روخوانی درس 12 هدیه های آسمان پنجم را برای دانش آموزان پخش کنیم و در پایان یا جلسات بعدی به کامل کردن فعالیت های کتاب بپردازیم.در این پست می توانید راهنمای کامل حل برایم بگو صفحه 88،بگرد و پیدا کن صفحه 89،کامل کنید صفحه 90 و بررسی کنید صفحه 92 را دانلود و مشاهده کنید.

کلیپ روخوانی درس 12 هدیه های آسمان پنجم

تکلیف شاد

راهنمای کامل کردن فعالیت های درس 12 هدیه های آسمان پایه پنجم خورشید پشت ابر

تکلیف شاد

سوال و جواب متن درس 12 هدیه های آسمان پنجم

تکلیف شاد


امیدوارم روش تدریس و کلیپ ها مورد توجه و استفاده ی شما قرار گرفته باشد.شما می توانید از سایر مطالب سایت دیدن فرمائید.نظرات شما ارزشمند است.از نگاه زیبایتان سپاسگزارم.

شعر بال در بال پرستوها سایت ابتدایی ها


نکات و ایده های طرح عید و هنر و داستان در نوروز 1400


آموزش محاسبه محیط دایره و حل فعالیت و تمرین ریاضی پایه پنجم

سایر مطالب سایت

متحرک

دانلود کتاب نگارش پنجم با جواب بصوررت pdfدانلود کتاب علوم پنجم با جواب بصوررت pdf


سوال و جواب متن تمام دروس مطالعات ششم به صورت pdfنحوه ثبت نمرات دانش آموزان در سامانه سیدا 1400-1399دانلود pdf کتاب ریاضی پنجم با جواب به صورت صفحه به صفحهموفق باشید.