Rate this post

آغاز امامت امام زمان

۹ربیع الاول مصادف با آغاز ولایت آقا امام زمان (عج) است.این روز در تاریخ مسلمانان اهمیت و جایگاه ویژه و خاصی دارد. چرا که نشان می دهد هنوز جهان خالی از امامت و رهبری نیست و همچنان جهان باید چشم‌ انتظار مردی باشد از سلاله ی پاکان برای برپایی عدالت.
من معلم هستم و رسالتی دارم بس خطیر،آن هم در ترویج و اشاعه ی فرهنگ انتظار فرج مهدی موعود و باید این فرهنگ را به شکل زیبا و دوست داشتنی و ملموس درنسل امروز نیز نهادینه و ترویج دهم.
اینجانب سمیه صادقی معلم پایه چهارم دبستان دخترانه پالایشگاه نفت و سرگروه آموزشی پایه چهارم اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس جهت ترویج همین فرهنگ ناب محمدی، شب و روز این مناسبت را با مشارکت و همیاری دانش آموزانم با قرائت دعای فرج بطور همزمان و همچنین خواندن سروده هایی در وصف آغاز امامت و ولایت مولا ارج نهادیم.همچنین ضمن پیشنهاد به کلیه ی همکاران، متشکل از معلمان پایه چهارم،عضو گروه های آموزشی مجازی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس ،این طرح بصورت عملی در کانال ها و گروه های مجازی معلمان،اولیا و دانش آموزان پایه چهارم برگزار گردید.

باشد تا روز تجلی حاکمیت مستضعفان بر جهان، روز نوید دهنده ی شکست نمرودیان و روز شادی شیعیان در تاجگذاری امام زمان(عج)،در اعتلای اسلام و عمل به وظایف مسلمانیمان با امام زمان خود تجدید بیعتی داشته باشیم .در ادامه شما را به تماشای کلیپ ویدئوی تنظیم شده، از اجرای همین طرح دعوت میکنم.

 

موفق و پیروز باشید.