4.5/5 - (65 امتیاز)

کلیپ تدریس و حل صفحه 31 ریاضی پنجم دبستان همراه با توضیحات مفهومی

حل و راهنمایی برخی تمرین ها

در تمرین 3 از دانش آموزان خواسته شده است که برای جمع داده شده مسئله ای را طرح کند.مناسب است که چند نمونه از مسائل مطرح شده توسط دانش آموزان در کلاس مورد بررسی قرار گیرد. بررسی موارد نادرست هم می تواند به رفع بسیاری از بدفهمی ها کمک نماید. از طرف دیگر ارائه مثال هایی از زندگی واقعی دانش آموزان ارتباط بهتری را با دنیای اطراف خود پیدا خواهند کرد.

توصیه های آموزشی

باید به رشد متوازن و هماهنگ دانش مفهومی و رویه ای دانش آموزان توجه کرد. با آنکه توانایی محاسبه کردن ضروری است اما نباید بر آن متوقف ماند و تفکر و توضیح دادن در مورد مسائل ضروری است. گاهی اوقات دانش آموزان راه حل هایی را ارائه می کنند که در کتاب ذکر شده است. بررسی و تصحیح و تکمیل این راه حل ها بسیار آموزنده خواهد بود.

بدفهمی های رایج دانش آموزان

یک نمونه بسیار رایج از اعداد مخلوط از بدفهمی های دانش آموزان در تمرین 5 ارائه شده است. نمونه ای دیگر از بدفهمی ها در هنگام جمع دو کسر یا تفریق آنها، جمع و تفریق صورت ها و مخرج های دو کسر است.

در این پست قصد دارم کلیپ تدریس و حل صفحه 31 ریاضی پنجم دبستان همراه با توضیحات مفهومی را در اختیار شما قرار دهم.شما می توانید به راحتی کلیپ را مشاهده ،دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

کلیپ تدریس و حل صفحه 31 ریاضی پنجم دبستان همراه با توضیحات مفهومی

 

 دانلود کلیپ تدریس و حل صفحه 31 ریاضی پنجم دبستان همراه با توضیحات مفهومی👇👇

دانلود

با امید به اینکه مطالب و تدریس ارائه شده مورد توجه و استفاده ی شما قرار بگیرد، شما می توانید از دیگر مطالب سایت هم دیدن و استفاده کنید.

سایر مطالب سایت

کلیپ تدریس و حل صفحه 30 ریاضی پنجم دبستان همراه با توضیحات مفهومی


کلیپ توضیحات مفهومی جمع و تفریق اعداد مخلوط به روش های مختلف صفحه 29 کتاب ریاضی پنجم


کلیپ حل فعالیت های درس ششم نگارش پایه پنچم سرود ملی+توضیح


کلیپ حل فعالیت های درس چهارم نگارش پایه پنچم بازرگان و پسران+توضیح


کلیپ حل فعالیت های درس پنجم نگارش پایه پنچم چنار و کدوبن+توضیح

موفق و شاد باشید.