۰۱/۰۲/۱۴۰۳
  ۰۱/۰۲/۱۴۰۳

معرفی سایت ابتدایی ها

با سلام و آرزوی موفقیت برای کاربران گرامی

به سایت ابتدایی ها خوش آمدید.

این سایت https://ebtedaiha.ir با شیوع ویروس کرونا به منظور آموزش و اطلاع رسانی فعالیت های آموزشی زیر نظر مدرس توانمند خانم مرضیه ذاکری سرگروه آموزشی راه اندازی و فعالیت دارد. این سایت با نماد کیف مدرسه و نام ذکر شده تمام تلاشش را در جهت ارائه آموزش ها به ساده ترین نحو ممکن به کار می گیرد. کاربران با انتخاب تیکت های من در سمت راست بالای سایت می توانند در ابتدا ثبت نام کرده،مطالب خود را انتشار داده و از فعالیت های موجود در سایت نیز استفاده نمایند.

کاربران همچنین می توانند با ایجاد یک حساب کاربری کلیه آموزش ها را دنبال کنند و در صورت تمایل با ثبت ایمیل خود پست های روزانه را دریافت نمایند.آخرین مطالب سایت که شامل تدریس ها ،دست سازه ها و فعالیت های آموزشی می باشد به دو صورت افقی و عمودی در سایت قرار داده شده تا با کمترین زمان ممکن آموزش ها و پست های جدید سایت دریافت شود .

بخش دیگر سایت به جزوات آموزشی مطابق با استانداردهای آموزش و پرورش اختصاص داده شده است.در بخش پایین سایت قسمتی برای معرفی طرح درس ها گذاشته شده تا با مطالعه ی آن ها همکاران بتوانند با ایده پردازی از طرح درس ها نمونه های کاملتری از طرح درس و سناریو های آموزشی را طراحی کنند.

در قسمت بالا و در کادر جستجو با نوشتن چند حرف از مطلب مورد نظر می توانید پست های پنهان سایت را نیز فراخوانی نمایید.امیدواریم سایت ابتدایی ها بتواند رضایت شما همکاران، والدین و دانش آموزان را جلب کرده و گام موثری در جهت رشد کیفی آموزشی بردارد.